Eesti English


 

 

Uudised

15/11/2013 11:07  Meie ja AS Eesti Gaas koostöös valmis surugaasitanklate äriplaan
Oleme olnud alati seda meelt, et hea äriplaan saab sündida kliendi ja konsultandi koostöös. Konsultant saab aidata äriplaani koostamise protsessi läbi viia. Teave sellest, mida teha soovitakse ja kuidas teha võiks saada peab valdavalt tulema äriplaani koostamisest huvitatud osapoolte poolt. Äsja valmis eeltoodud põhimõtte alusel meie ja AS Eesti Gaas koostöös surugaasitanklate äriplaan. Loomulikult on valminud äriplaan alati kliendi ärisaladus. Küll aga võime tõdeda, et maagaas ja biogaas väärivad mootorikütustena Eestis enam tähelepanu.

Võrreldes täna Eestis müügil olevate elektriautodega on surugaasil sõitvad autod ja bussid (mitte segi ajada vedelgaasiga ehk LPG-ga) vägagi keskkonnasäästlikud ja ohutud. Ka on surugaas ainuke energialiik, mille tankimist saab peale auto akusse elektri laadimise läbi viia puhaste kätega (vt video). Lisainfot Eestis olemasolevatest surugaasitanklatest leiab AS Eesti Gaas kodulehelt.
 
Oleme valmis pakkuma teile jätkuvalt visioonide, missioonide ning äriplaanide koostamise abi ning aitame meeleldi välja töötada ka reaalses elus elluviidavaid tegevuskavasid. Lisainfot leiad meie kodulehe alamlehelt Teenused/Visioonid ja äristrateegiad.


Video: AS Eesti Gaas

Kommentaarid (1):

26.02.14 14:06 - Mihkel

Huvitav info, lugesin just enne seda artiklit siin: http://www.aripaev.ee/article/2014/2/26/gaasiauto-saastab-omanikule-tuhandeid-eurosid - võibolla peaks arendatavate tanklate ja võiduvõimaluse kontekstis täiesti proovima maagaasil sõitvat autot.


Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar