Eesti English


 

 

Uudised

04/06/2018 12:46  Kehtestati Harku Valla ehitustingimusi, miljööväärtuslikke alasid ja väärtuslikke maastikke määrava ning tihehoonestusalasid täpsustava teemaplaneering
 
31. mai 2018 kehtestas Harku Vallavolikogu otsusega nr 51 Harku Valla ehitustingimusi, miljööväärtuslikke alasid ja väärtuslikke maastikke määrava ning tihehoonestusalasid täpsustava teemaplaneeringuTeemaplaneering valmis OÜ Head, OÜ Sfäär Planeeringud ja Harku Vallavalitsuse koostöös.

Üldplaneeringu koostamist juhtis OÜ Head poolt planeerimisekspert Kaur Lass.

Väljavõte teemaplaneeringu kaardist.

Eelmine aasta tunnustas Muinsuskaitseamet Harku Vallavalitsust "Hea planeerija auhinnaga" just selle planeeringu koostamise eest. Tunnustus anti vallale pärandit väärtustava koostamise eest. 

See üldplaneering koostati eelmise planeerimisseaduse alusel ja see jääb kuni kaasava demokraatliku taastumiseni Eestis arvatavasti meie ettevõtte viimaseks üldplaneeringuks. Uus seadus enam eskiisi arutelusid ja nii laia baasilist koostööd ette ei näe ning ilmselt sama ägedaid planeeringuid teha ei võimalda. Edaspidi võib meid üldplaneeringute koostamisse siiski kaasata nõustajana, kuid riigihankeid me enam ei paku.

Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar